10 marca 2010

Słońce skrzydeł dodaje
Pokazuję Wam dzisiaj kawałek mojego domu. Lustro w przedpokoju przyozdobiłam ostatnio uszytymi sercami. Zabrałam się z zapałem do pracy i oto powstała całkiem niezła ilość wielkanocnych ozdób. 
Drugą stronę przedpokoju zdobią tulipany, i pysznią się otwartymi cudnie kielichami. Dzisiaj tak pięknie świeci słońce, a mi tego właśnie potrzeba. Mam ochotę wyjść, jak Elisse z kubkiem kawy na dwór i poopalać buzię zaszyta pod ciepłym kocykiem.. W blogach które namiętnie czytuję i polecam  także widać tęsknotę za słońcem i wiosną. Nikogo nie przeraża minusowa temperatura, poranny śnieg za oknem. Podoba mi się to, jest jak cisza przed burzą. Kiedy na termometrze pojawi się +12, wybuchnie prawdziwa rewolucja, zobaczycie :)).
Dzisiaj chciałam pokazać więcej zdjęć, ale nie wiem co się dzieje, kiedy chcę opublikować zdjęcia z programu picassa to nie mogę przesłać więcej niż 4. Może mi dziewczyny poradzicie, jeśli któraś wie, co się z tym programem dzieje. Ponadto nie mogę pisać jak człowiek, bo kiedy wcisnę, nie pamiętam, chyba literkę "ż" to cały tekst który napisałam znika mi bezpowrotnie. Muszę więc najpierw publikować posta z samymi zdjęciami a potem dopiero edytować i wstawiać tekst. Trochę mi się to nie podoba. Za chwilę zamieszczę mięc następne foteczki, bo chciałabym Wam jeszcze pokazać miłe stadko gąsek, i kubek który kupiłam sobie na Dzień Kobiet wraz z przepyszną herbatą rozgrzewającą z imbirem i kardamonem. Pychota, mówię wam:)
Zabieram się więc do dalszej publikacji i zmykam szyć króliczki dla dziewczynek na Zajączka. Ślę Wam gorące jak słońce wiosenne całusy !!!

Posted by Picasa

4 komentarze:

 1. Ślicznie tam u ciebie, już tak bardzo wiosennie. :)) Jeśli chodzi o picasę to mam dokładnie tak samo, więc po prostu najpierw eksportuję zdjęcia do folderu w picasa web albums, a potem piszę notkę i dopiero wstawiam zdjęcia, nie doszłam do tego, jak zrobić to bezpośrednio, niestety... Miłego, słonecznego dnia życzę! A tulipany przepiękne! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, piękny Twój dom, gratuluję.
  A z "ż" jak to troche jest zachodu. Jak Chcesz napisać "ż" Wychodziśz poza ramkę posta klikasz lewy klawisz myszy i potem wracasz do tekstu klikasz jeszcze raz i wpisujesz literkę normalnie, troche to męczace ale przynajmniej tekst napisany nie znika. Pozdrawiam ciepło Gośka

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj dziękuję Gosiu Markosiu:) Sama w życiu bym na to nie wpadła

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale piękne słoneczko- koniecznie poleniuchuj trochę na dworku:)Serduch naszyłaś co niemiara:)Piekniuśne są! Z edytora blogera w ogóle nie korzystam...same problemy tam..brrr
  buziaki

  OdpowiedzUsuń